Przejdź do treści

Instrukcja korzystania z BIP

BIP Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku stworzony został zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 ze zm.) oraz rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. Nr 10, poz. 68).

Użytkownik strony BIP może wyszukiwać informacje korzystając z menu głównego znajdującego się po lewej stronie. Menu główne składa się z sześciu tematów: informacje podstawowe, zasady funkcjonowania, zamówienia publiczne, ogłoszenia, praca, informacja o BIP. Wszystkie tematy są następnie rozwinięte w kolejnych podstronach, na których znajdują się szczegółowe informacje o instytucji, zawarte w formie teksu lub w postaci załączników, które należy „kliknąć” w celu otwarcia.

Ponadto istnieje możliwość wyszukiwania informacji według haseł poprzez skorzystanie z wyszukiwarki znajdującej się prawym górnym rogu serwisu. W okienku należy wpisać szukany tekst (słowo – klucz), a następnie wcisnąć przycisk „Szukaj”.


Podmiot udostępniający informacje: Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku

Dodano przez: Joanna Kalkowska, 03/26/2019

Ostatnia aktualizacja: 03/04/2024

Ostatnio zmodyfikowano przez: joanna.kalkowska@nck.org.pl

Liczba odsłon: